בניית לוח עד אישי
     
לדף הבית לחץ כאן
שליטה מרחוקמדריך זה הנו מדריך למשתמש באתר LuachAd.co.il, האתר ליצירת לוח עד גדול ואיכותי עם תמונות לבחירתכם, המתנה המושלמת לך ומשפחתך. המדריך מסביר שלב אחר שלב מה יש לעשות בכדי ליצור לוח עד בעיצוב אישי.LuachAd הוא אתר המאפשר לכל משתמש לבנות לוח עד מעוצב, גדול (כ-28x39 ס"מ) ,איכותי (נייר עבה במיוחד), עם עמוד פותח מעוצב, המכיל רישום של כל הימים החשובים לכם ו- 12 תמונות של המשפחה, החתונה, ירח הדבש, ועוד ועוד. את לוח העד, תכינו בעצמכם ע"י העלאת תמונות מהמחשב האישי וסימון ימי ההולדת ותאריכים חשובים לכם. לוח העד יישלח אליכם באריזה מוגנת לאיכות מוצר מושלמת.
ליצירת והזמנת לוח העד 4 שלבים:
1. העלאת תמונות ובו מעלים 12 תמונות - אחת לכל חודש.
2. הוסף ימי הולדת ובו ניתן להוסיף את כל הארועים אותם תרצו להציג בלוח העד שלכם.
3. הזנת פרטים אישיים ובו מעדכנים כתובת למשלוח ופרטי כרטיס אשראי לתשלום.
4. אישור ההזמנה.שלב 1 - העלה תמונות.

מה רואים?
בחלק הימני - 12 ריבועים שמתחת להם רשום שם החודש אותו הם מייצגים ועל כל אחד מהם רשום "העלה תמונה (לחץ כאן)". בחלק השמאלי - דוגמת לוח העד.

מה עושים?
לוחצים על ריבוע שמתחתיו שם החודש, וייפתח חלון של מערכת הקבצים במחשב האישי. יש לאתר את התמונה המבוקשת. לאחר איתור התמונה, לחיצה כפולה על שם התמונה או בחירה ב "פתח" (Open) מעלה את התמונה לאתר. יש להמתין לסיום ההעלאה ולחזור על פעולה זו עבור כל חודש.
לאחר שסיימת להעלות את כל התמונות (ניתן לראות כי אין יותר ריבועים ריקים) יופיע כפתור המשך המאפשר מעבר לשלב הבא. להזכירך ניתן בכל שלב להגיע לשלבים המותרים על ידי בחירת השלב בסרגל העליון.

מה עוד ניתן לעשות?
החלפת תמונה - לחיצה על התמונה המופיעה תפתח שוב את מערכת הקבצים במחשב. כעת ניתן לבחור שוב תמונה. התמונה שתיבחר תחליף את התמונה הקודמת.
שמירה - לאחר העלאת 2 תמונות תקבל הצעה לשמור את עבודתך. מומלץ מאוד לפתוח חשבון ולשמור את התמונות שהעלית (למשל, אם יש הפסקת חשמל באמצע, חבל שהזמן אשר המתנת עד להעלאת התמונות יבוזבז לחינם). ניתן גם לבצע שמירה בכל שלב על ידי לחיצה על ציור הדיסקט המופיע על המסך. מעתה כל מידע שתעלה לאתר יישמר בחשבונך האישי. לכניסה לחשבון יש ללחוץ על כניסת לקוחות בסרגל העליון של האתר.
צפיה בחודש מסוים - לחיצה על שם החודש שמתחת לתמונה מעבירה לעמוד המתאים. הזזת סמן העכבר אל מעל לתמונת לוח העד בחלק השמאלי של המסך מגדילה את התמונה.

חשוב לדעת
העלאת התמונה עלולה לארוך זמן מה ויש להמתין בסבלנות עד שהתמונה מופיעה במקום הכיתוב על הריבוע בזמן ההמתנה לעליית התמונה, יופיע כיתוב מהבהב (בצד שמאל למטה) המבקש להמתין. לתשומת לב: מערכת LuachAd ממליצה לא להעלות תמונות נוספות בזמן זה. אם המשכת לנסות להעלות תמונות אחרות כשהתמונה הקודמת לא סיימה לעלות, לא יופיע הכיתוב המהבהב ולא ניתן יהיה לדעת את סטטוס ההעלאה.

המלצות
כהכנה: כדאי להכין מראש תיקייה עם 12 תמונות כדי להקל על פעילות איתור התמונות.
חזרה לשלב זה: ניתן להגיע לשלב "העלה תמונות" על ידי לחיצה על תמונת השלב בדף הבית או על ידי בחירה בסרגל השני מלמעלה בשלב "1 העלה תמונות" או על ידי לחיצה על "צור לוח עד".
ווידוא איכות התמונה: אם אינכם בטוחים כי התמונה שהעליתם היא איכותית נסו לראות אותה בצורתה המוגדלת על ידי הזזת סמן העכבר אל מעל לתמונת לוח העד בחלק השמאלי של המסך אם התמונה איננה איכותית יופיע סימון מגורען או טשטוש על פני התמונה מה שמצביע ככל הנראה על כי התמונה לא תודפס באיכות מספיק טובה. במצב כזה, מומלץ להחליפה בתמונה אחרת. אם נדרש לכם סיוע בנושא זה, ניתן לפנות למערכת LuachAd ע"י לחיצה על "צור קשר" בסרגל הכלים שבתחתית האתר.

לחיצה על המשך או בחירה בסרגל, מעבירה לשלב 2 - הוסף ימי הולדתשלב 2 - הוסף ימי הולדת

מה רואים?
בחלק הימני של המסך, 3 טורים: רשימת חודשים, לוח עד ורשימת ארועים. בחלק השמאלי של המסך, תמונת דוגמה של לוח העד.

מה עושים?
בחירת חודש - בטור הימני מופיעה רשימת החודשים, לחיצה על חודש מבוקש מציגה אותו בלוח העד שבטור האמצעי.
בחירת יום - בלוח העד שבטור האמצעי, יש להקליק על היום המבוקש.
בחירת סוג אירוע - לאחר שמופיע היום אותו בחרתם בשדה "תאריך" מתחת ללוח העד, יש לבחור באחת מן האפשרויות לסוג האירוע. ההבדל בין סוג אחד למשנהו הוא בציור שיופיע עבור האירוע.
כיתוב לתאריך - מתחת לבחירת סוג האירוע יופיע מלל אותו יש להשלים במלל הנכון המבוקש. (עברית בלבד)
יש ללחוץ על "הוסף" בכדי להוסיף את האירוע לרשימת האירועים בטור השמאלי ולהציגו על לוח העד במקום המתאים. הזזת סמן העכבר אל מעל לתמונת לוח העד בחלק השמאלי של המסך מגדילה את התמונה ומקלה על קריאת הטקסט שהוזן.
יש לחזור על פעולה זו עבור כל ארוע.
בסיום הכנסת כל הארועים, יש ללחוץ על "לקופה" למעבר להזנת פרטי הזמנה.

מה עוד ניתן לעשות?
הסרת אירוע - בטור השמאלי מופיעה רשימת האירועים. להסרת אירוע יש ללחוץ על "הסר" בצד שמאל של האירוע.
הצגת אירוע - למעבר לחודש בו מתקיים אחד האירועים הרשומים בטור השמאלי יש ללחוץ על "הצג" (או לבחור את החודש הרצוי בטור הימני.

המלצות
2 אירועים באותו יום - לא ניתן להוסיף 2 אירועים באותו היום. ניתן לרשום במלל אחד את כל החוגגים. (למשל "יום הולדת לאמא ולטל" או "מזל טוב לאמא ויום נישואין לסבא וסבתא"). אורך הכיתוב מוגבל, לכן יש לשים לב שכל המלל מופיע על גבי לוח העד.
חג ביום בו יש אירוע - אם האירוע אותו הוספת, מתנגש עם יום בו חל חג, לא יופיע החג על גבי לוח העד אלא רק האירוע באותו היום. אם ברצונך לוותר על האירוע בכדי שיוצג החג, ניתן לבצע הסרת אירוע והחג יחזור להיות מוצג.
חשוב חשוב חשוב! לבדוק שהכיתוב לאירוע מופיע במקום הנכון ובצורה הנכונה בלוח העד.

לחיצה על "לקופה" או בחירה בסרגל, מעבירה לשלב 3 - הזן פרטי הזמנהשלב 3 - הזן פרטי הזמנה

מה רואים?
שדות למילוי פרטי ההזמנה, סימון שרת מאובטח, סיכום ההזמנה ובו מופיע הסכום לתשלום.

מה עושים?
בחירת כמות לוחות עד - יש לבחור את הכמות המבוקשת או על ידי רישום הכמות או על ידי לחיצה על '+' או '-' לקבלת הכמות המבוקשת.
בחירת סוג משלוח - יש לבחור את סוג המשלוח המבוקש. אם בחרת משלוח שאיננו חינם, תתווסף עלותו לסיכום ההזמנה בחלק השמאלי של המסך.
הזנת קופון הנחה - במידה וקיבלת קופון הנחה יש להזין את מספרו במקום המתאים וללחוץ על "עדכן". הסכום לתשלום יחושב מחדש בהתאם להנחה.
הזנת פרטים אישיים - יש להזין את הפרטים האישיים על פי השדות המפורטים. בחלק של הזנת הכתובת יש להזין את כתובת המזמין (אליה תישלח החשבונית). את הכתובת למשלוח לוחות השנה יש למלא רק אם היא שונה מכתובת המזמין. (בשיטה זו ניתן לשלוח את לוחות השנה במתנה מבלי לצרף את החשבונית לאותו משלוח).
הזנת פרטי תשלום – יש לבחור בין 2 אפשרויות התשלום.
בבחירת "אשלם באמצעות הטלפון" אין צורך להזין פרטי כרטיס אשראי. במקרה זה נציגי שרות הלקוחות ייצרו עמך קשר בשעות הפעילות לקבלת פרטי כרטיס אשראי בטלפון.
בבחירת "אשלם באמצעות כרטיס אשראי" יש להזין את הפרטים המלאים והמדוייקים של כרטיס האשראי ובעליו. האתר מוגן באמצעות שרת מאובטח וקיבל את אישור חברות האשראי לגביית תשלומים באמצעותו. ניתן לשלם עבור לוחות השנה בתשלומים כמצוין באתר.
בסיום הזנת כל הנתונים יש ללחוץ על "המשך"

לחיצה על "המשך" או בחירה בסרגל, מעבירה לשלב 4 - אשר הזמנהמה רואים?
פירוט ההזמנה שביצעת וסעיף אישור ההזמנה
מה עושים? יש לקרוא בעיון את כל הפרטים, לקרוא את תקנון האתר ולסמן V במקום המתאים. לחיצה על "בצע הזמנה" תעביר את כל הפרטים למערכת LuachAd לביצוע ההזמנה בפועל. אם לא לחצת על "בצע הזמנה" לא תבוצע ההזמנה (גם אם הוזנו פרטי תשלום).

מה עוד אפשר לעשות?
בנה לוח עד נוסף- ניתן לבנות לוח עד נוסף שונה מקודמו. אפשרות זו מתאימה למצב בו תרצו להכין כמה לוחות עד שונים ולקבלם בחבילה אחת. ההגבלה על אפשרות זו היא בניית לוחות השנה הנוספים על ידכם בתוך יממה מבניית הלוח הראשון. בהזמנת לוח עד נוסף יישלח לכתובת הדוא"ל שלכם קופון המוזיל את מחיר לוחות השנה הנוספים למחיר לוח עד נוסף (במקום למחיר לוח עד ראשון).
המלץ לחבר – בחירה באפשרות זו מאפשרת לך להזין שם וכתובת דוא"ל אליה תרצה לשלוח קישור לאתר.
כניסת לקוחות - לאחר התחברות עם כתובת הדוא"ל שלכם וסיסמתכם, ניתן לצפות בכל ההזמנות שנעשו ולדעת את סטטוס ההזמנה.
בבניה – לא הסתימה בנית לוח העד על ידיכם.
בהדפסה – הזמנתכם אושרה ונמצאת בטיפול.
נשלחה – לוחות השנה מוכנים ונשלחו לכתובת שציינת. (אם כתובת למשלוח שונה מכתובת המזמין החשבונית תישלח אל המזמין ולוחות השנה יישלחו לכתובת למשלוח).
ניתן גם לשכפל לוח עד קיים ולהמשיך את בנייתו (לשנותו כאוות נפשכם), לאחר ההתחברות למערכת, ניתן לראות את כל לוחות השנה השונים שבניתם. לחיצה על שורה בטבלה תפתח פירוט נוסף. בפירוט ניתן לראות את התמונות (מוקטנות) שבלוחות השנה הקודמים. ממסך זה, ניתן לבחור "העתקת לוח עד", להעתיק לוח ע"פ מספרו ולהמשיך בבניתו כאשר כל התמונות מוכלות בו. להזכירכם: תמונות המועלות לאתר נשמרות עד שבועיים מיום העלאתם.
לאלה מכם שאין מצלמה דיגיטלית - ניתן לבקש שמירת התמונה על דיסק בעת הפיתוח תמונות.


הדפס מדריך זה

לוח שנה להדפסה  |   לוח עד לועזי  |   לוח עד עברי  |   פיתוח תמונות  |   פאזל אישי  |   מדריך  |   שאלות נפוצות  |   תקנון  |   צור קשר  |   נבנה על ידי אינדיגו עיצוב ואתרים